Akční zboží

Corvette Stingray convertible (2014)

Ikonický Chevrolet Corvette je sportovní auto vyráběné firmou General Motors (GM) od roku 1953. Je pojmenované po rychlé lodi korveta (anglicky corvette). Toto je sedmá generace (C1 až C7) a v každé generaci ještě několik speciálních verzí s různými vlastnostmi. Vyrábí se jako coupé i jako kabriolet. Vůz má motor umístěný podélně vpředu a převodovku s diferenciálem u zadní nápravy. Jde o přeplňovaný šestiválec s výonem přes 400 hp.

Model C7 spolu s modelovým vozem Stingray Coupe nabízí i nadále přísady, které z úspěšné a milované korvety po celá desetiletí - úžasnou výkonnost V8, novým vylepšeným interiérem a celkovým zdokonalením vozu. Vůz obsahuje též více high-tech technologií než předchůdci.
Mimo to má nový model stejnou dlouhou kapotu, krátké proporce zadních části, které charakterizují corvetty po celá desetiletí, ale celkový vzhled je ostřejší než předtím.

Rok: 2014

Popis modelu: Model je vyroben z pryskyřičné slitiny RESIN, při této technologi výrobce dosáhl maximální věrnosti modelu ku originálu za cenu nemožnosti cokoli otevřít. Model je dodáván přišroubován na podkladové desce. Je lakován do modré barvy Laguna Blue. 

Dostupnost: Na objednávku

Cena u výrobce: 364,78€

Cena:

Bude stanovena


Cena bez DPH: Bude stanovena

koupit:

ks

Parametry produktu

Dostupnost: Na objednávku
Kód: P1872B
Výrobce: BBR
Popis modelu: Velikost: 1:18
Značka vozu: Chevrolet
Barva: Modrá metalíza
Limitovaná edice: 84 ks
Kategorie: Sportovní auto