Produkty

Akční zboží

Ferrari SF90 #5 (2019)

Soutěž vůz Scuderia Ferrari mistrovství světa Formule 1 v roce 2019 je Ferrari SF90 pojmenován na oslavu 90. výročí založení. Řízen čtyřnásobným mistrem světa Sebastianem Vettelem a jeho novým spoluhráčem pro rok 2019, Charlesem Leclercem, je SF90 šedesátým pátým vozem, které Ferrari postavilo, aby soutěžilo v mistrovství světa Formule 1 a šestým v hybridní éře. Vettel, známý tím, že dal svým vozům ženská jména, pojmenoval své auto „Lina“.

SF90 je poháněn motorem 1600 ccm V6, který produkuje více než 1000 koňských sil, aby pohnul svou hmotností 743 kg. Aby vyhovoval předpisům sezóny 2019, vyrobilo Ferrari poměrně radikální design předního křídla, který se zužoval směrem dolů ze středu směrem k čelním stěnám křídla, který byl navržen tak, aby povzbudil většinu proudu vzduchu, aby byl cítit ve středu křídla. a protékají v předních pneumatikách, díky čemuž je vůz lépe předvídatelný s nižšími přítlaky, ale celkově nižší přítlak.

Po působivém předsezónním testovacím programu závodilo SF90 Ferrari na druhém místě v šampionátu konstruktérů, když stál na letní přestávce, získal 11 pódií a 288 bodů. Ferrari konečně získalo toto nepolapitelné první vítězství sezóny na belgické Grand Prix.

Rok: 2019

Popis modelu: Ručně vyráběný sběratelský model Ferrari SF90. Tento model využívá originální CAD data dodávaná přímo firmou Ferrari GES a prošel přísnou kontrolou jak konstrukčních, tak technických týmů, aby byla zajištěna úplná přesnost s originálem.

Model je vyroben z pryskyřičné slitiny RESIN, při této technologii výroby výrobce dosáhl maximální věrnosti modelu ku originálu za cenu nemožnosti cokoli otevřít. Je přišroubován na základní desce, v níž je malý úložný prostor s přibaleným poznámkovým bločkem v kůži a designové propisovací pero. Vše je překryto akrylátovým krytem, na rozdíl od jiných výrobců komplet lepeným a s ozdobnými nerezovými kryty dolních rohů. Součástí balení je černá krabice s otevíráním na magnet, uložená v dalším černém papírovém obalu s uchy (tašce).

Dostupnost: Pouze na objednávku.

Cena u výrobce: 740$

Cena:

17.500 Kč


Cena bez DPH: 14.463

koupit:

ks

Parametry produktu

Dostupnost: Na objednávku
Kód: M6035-VET-1
Výrobce: Amalgam Collection
Popis modelu: Velikost: 1:18
Značka vozu: Ferrari
Barva: Červená
Startovní číslo: 5
Kategorie: F1