Produkty

Ferrari SF71H #5 (2018)

Ferrariho účastník v FIA mistrovství světa ve Formuli 1 2018 byl navržen nejen pro upevnění silných stránek Scuderie v roce 2017, ale také se zvláštním záměrem zlepšit celkové výkony na vysokorychlostních okruzích.

Podle slov technického ředitele Ferrari Mattia Binotto, když mluvil o startu SF71H: "Pokud budeme zkoumat to, co jsme udělali v loňském roce, u nízkorychlostních tratí jsme vždy udělali dobře, zatímco v okruzích, kde byla rychlost vyšší, jsme trpěli trochu víc. V tomto směru se tedy vývíjela aerodynamika ... "Za tímto účelem byl model SF71H navržen s delším rozvorem, úpravou karoserie kolem boků a zdokonaleným zadním koncem. K těmto zlepšením přispělo mnohem větší otevření airboxu v důsledku přepracování chladicího systému ve středu SF71H. Poháněný světovými šampióny Sebastianem Vettem a Kimi Räikkönenem získal SF71H šest vítězství v závodní sezóně F1 v roce 2018 a stejných pozic v kvalifikaci.

Tento model vozu SF71-H v měřítku 1:18 byl ručně vyroben a dokončen v dílnách Amalgam Collection s použitím detailních barevných a materiálových specifikací a originálních CAD dat dodaných přímo od výkresové kanceláře společnosti Ferrari. Dále prošla podrobnou kontrolou jak inženýrských, tak projektových týmů, aby byla zajištěna úplná přesnost reprodukce.

Rok: 2018

Popis modelu: Ručně vyráběný sběratelský model Ferrari SF70-H 1:18. Tento model využívá originální CAD data dodávaná přímo firmou Ferrari GES a prošel přísnou kontrolou jak konstrukčních, tak technických týmů, aby byla zajištěna úplná přesnost s originálem.

Model je vyroben z pryskyřičné slitiny RESIN, při této technologii výroby výrobce dosáhl maximální věrnosti modelu ku originálu za cenu nemožnosti cokoli otevřít. Je přišroubován na základní desce, v níž je malý úložný prostor s přibaleným poznámkovým bločkem v kůži a designové propisovací pero. Vše je překryto akrylátovým krytem, na rozdíl od jiných výrobců komplet lepeným a s ozdobnými nerezovými kryty dolních rohů. Součástí balení je černá krabice s otevíráním na magnet, uložená v dalším černém papírovém obalu s uchy (tašce).

Dostupnost: Pouze na objednávku.

Cena u výrobce: 740$

Cena:

17.500 Kč


Cena bez DPH: 14.463

koupit:

ks

Parametry produktu

Dostupnost: Na objednávku
Kód: M5999V
Výrobce: Amalgam
Popis modelu: Velikost: 1:18
Značka vozu: Ferrari
Barva: Červená
Startovní číslo: 5
Kategorie: Závodní auto