Akční zboží

Ferrari SF70-H #7 (2017)

63. jednosedadlový monopost, navržený a postavený Scuderia Ferrari. Obecně platí, že předpisy v minulosti směřovaly ke zpomalení automobilů. Nicméně v roce 2017 dochází ke změnám pravidel v opačném směru, což znamená, že automobily mají více aerodynamické přítlačné síly a více mechanické síly přenášené na vozovku. SF70H je pilotován Sebastianem Vettem a Kimi Räikkönenem a stejně jako všechny nové vozy roku 2017 má širší pneumatiky, nižší a širší přední křídlo, širší zadní křídlo stejně jako větší podlahu a difuzor.

Rok: 2017

Popis modelu: Ručně vyráběný sběratelský model Ferrari SF70-H 1:18. Tento model využívá originální CAD data dodávaná přímo firmou Ferrari GES a prošel přísnou kontrolou jak konstrukčních, tak technických týmů, aby byla zajištěna úplná přesnost s originálem.

Model je vyroben z pryskyřičné slitiny RESIN, při této technologii výroby výrobce dosáhl maximální věrnosti modelu ku originálu za cenu nemožnosti cokoli otevřít. Je přišroubován na základní desce, v níž je malý úložný prostor s přibaleným poznámkovým bločkem v kůži a designové propisovací pero. Vše je překryto akrylátovým krytem, na rozdíl od jiných výrobců komplet lepeným a s ozdobnými nerezovými kryty dolních rohů. Součástí balení je černá krabice s otevíráním na magnet, uložená v dalším černém papírovém obalu s uchy (tašce).

Dostupnost: Pouze na objednávku.

Cena u výrobce: 740$

Cena:

17.250 Kč


Cena bez DPH: 14.256

koupit:

ks

Parametry produktu

Dostupnost: Na objednávku
Kód: M5953
Výrobce: Amalgam Collection
Popis modelu: Velikost: 1:18
Délka modelu: 28 cm
Značka vozu: Ferrari
Barva: Červená
Limitovaná edice: 300 ks
Startovní číslo: 7
Kategorie: F1