Produkty

Akční zboží

mrbug04d_a
AKCE

BUG01D4 Bugatti Veyron 16.4

Bugatti Veyron, 2 slova, ve kterých jsou ukryté 2…

6.850 Kč

TOP09B_a
AKCE

TOP09B Alfa Romeo RZ

Tato Alfa je jednou z nejvzácnějších,…

3.500 Kč

mrbug01h5_a
AKCE

BUG01H5 Bugatti Veyron 16.4

Bugatti Veyron, 2 slova, ve kterých jsou ukryté 2…

6.850 Kč

fe011a_a_Ferrari-California-T_031
AKCE

FE011A Ferrari California T

Jméno California není u Ferrari žádným…

8.450 Kč

mrlambo05a_a_sesto_elemento
AKCE

LAMBO005A Lamborghini Sesto Elemento

Šestý prvek, tak zní v překladu jméno…

7.390 Kč

Ferrari Enzo (2002)

Dostupnost: Na objednávku
Kód: M5939
Výrobce: Amalgam
Popis modelu: Velikost: 1:18
Značka vozu: Ferrari
Barva: Červená
Kategorie: Sportovní auto
17.500 Kč s DPH
14.463 Kč bez DPH
14463 Kč ks

Během své historie vydal Ferrari čas od času omezenou edici extrémních sportovních vozů, které zahrnují přední technologické a výkonnostní úspěchy své doby. Model 288GT0, F40 a F50 patří k této stáji a Enzo Ferrari je dalším takovým příkladem, který je k dispozici pro nejlepšího zákazníka Ferrari pro silniční provoz. Pouze 399 vozů bylo postaveno, založeno na nejnovějším know-how Formule 1, které obsahovalo pokročilé kompozitní karoserie a karosářské a hliníkové plástové sendviče. Motor V12 5998cc byl schopný výkonnu 660 koní (měřeno na motorové brzdě) a v kombinaci s jasně ovlivněnou aerodynamikou F1, která mohla dosáhnout přítlaku 775kg při rychlosti 300 km/h, umožnila Enzo dosáhnout maximální rychlosti 350 kilometrů za hodinu.

V době představení modelu Enzo se Ferrari těšilo zlaté éřy ve sportu Formule 1 a není pochyb o tom, že Enzo těží ze všech nejmodernějších a nejmodernějších traťových technologií do dneška. Ferrari si stanovil za cíl přeměnit Enzo na integrovaný systém, který by skutečně zlepšil výkonnostní výkony řidiče pomocí rozhraní člověk-stroj ve stylu Formule One. Styling byl také nesmírně ovlivněn funkcí v bezprecedentní míře pro silniční vůz Ferrari. Konečným výsledkem bylo mimořádně impozantní a nekompromisní silniční vůz, který dosáhlk širokého uznání.

Tento perfektní model Ferrari Enzo v měřítku 1:18 byl ručně vyroben a dokončen v našich dílnách ve spolupráci a pomoci Ferrari ohledně originálních povrchů, materiálů, archivních snímků a kreseb. Použití vysoce přesného digitálního skenování původního automobilu nám umožnilo perfektně přepracovat každý detail v měřítku. Dále prošla podrobnou kontrolou jak inženýrských, tak projektových týmů, aby byla zajištěna úplná přesnost reprezentace.

Každý model Amalgam 1:18 je dodáván v luxusní černé krabičce s ochranným vnějším pouzdrem pro přepravu. Každý model je umístěn na leštěném černém akrylovém podkladu chráněném čistým krytem z akrylátu. V základně je umístěna brožura obsahující osvědčení o pravosti spolu s informacemi a materiálem o vozidle. Modelový název a originální značka jsou zobrazeny na leštěné nerezové desce namontované na předním konci základny.

Rok: 2002

Popis modelu: Model je vyroben z pryskyřičné slitiny RESIN, při této technologii výrobce dosáhl maximální věrnosti modelu ku originálu za cenu nemožnosti cokoli otevřít. Model je dodáván přišroubován na podkladové desce včetně vitríny, poznámkového bločku a propisovací tušky Amalgam.. 

Dostupnost: Na objednávku

Cena u výrobce: 740$