Produkty

Ferrari California T (2014)

První z nové generace silničních vozů s přeplňováním z Maranella 22 let poté, co ukončili výrobu F40, pokračuje model California T v tom co začal model California v roce 2009 a vytahuje zpět staré modely Ferrari California, kde se spojuje výkon a pohodlí do působivého grand tourer.

S skládací pevnou střechou a konfigurací se dvěma sedadly, model California T dokazuje určitou míru praktičnosti, která je také vylepšena zvýšením výkonu pomocí dvou dvojitých turbodmychadel na motoru V9 o objemu 3,9 litru, které jsou přidána výhradně za účelem zvýšení účinnosti a snížení emisí. Ferrari California T se může pochlubit zrychlením 0-62 km/h za 3,6 sekundy a maximální rychlostí 196 mil za hodinu. Motor je spojen s převodovkou s dvojitou spojkou.

Tento model vozu Ferrari California T v měřítku 1:18 byl ručně vyroben a dokončen v našich dílnách pomocí detailních barevných a materiálových specifikací a originálních CAD dat dodaných přímo od Ferrari. Dále prošla podrobnou kontrolou jak inženýrských, tak projektových týmů, aby byla zajištěna úplná přesnost reprezentace.

Každý model modelu Amalgam 1:18 je dodáván v luxusní černé krabičce s ochranným vnějším pouzdrem pro přepravu. Každý model je umístěn na leštěném černém akrylovém podkladu chráněném čistým krytem z akrylátového prachu. V základně je umístěna brožura obsahující osvědčení o pravosti spolu s informacemi a materiálem o vozidle. Modelový název a originální značka jsou zobrazeny na leštěné nerezové desce namontované na předním konci základny.

Rok: 2014

Popis modelu: Model je vyroben z pryskyřičné slitiny RESIN, při této technologii výrobce dosáhl maximální věrnosti modelu ku originálu za cenu nemožnosti cokoli otevřít. Model je dodáván přišroubován na podkladové desce včetně vitríny, poznámkového bločku a propisovací tušky Amalgam.. 

Dostupnost: Na objednávku

Cena u výrobce: 740$

Cena:

17.500 Kč


Cena bez DPH: 14.463

koupit:

ks

Parametry produktu

Dostupnost: Na objednávku
Kód: M5929
Výrobce: Amalgam
Značka vozu: Ferrari
Barva: Červená
Kategorie: Sportovní auto