Produkty

Ferrari LaFerrari Aperta

Navrženo pro nejváženější zákazníky Ferrari, LaFerrari Aperta je nový speciálně upravený model, kterého bude vyrobeno jen pár kusů (a ty jsou již všechny rozebrány) verze Spyder slavného supercaru LaFerrari.

Intenzivní vývoj, který provádějí technici Ferrari, se zaměřil na podvozek a aerodynamiku vozu a vyrobit roadster, který dodává stejný výkon, torzní tuhost, tuhost rámu a charakteristiky odporu vzduchu jako kupé.

Aperta si zachovává hybridní pohonnou jednotku LaFerrari, která obsahuje 800 kW motor V12 o objemu 6 262 cm³ (specifický výkon 128 kW/l, kompresní poměr 13,5: 1) spolu s elektromotorem o výkonu 120 kW tak je celkový výkon 963 kW. Systém dynamického řízení integrované spojený s aktivní aerodynamikou zůstávají nezměněny. Styl LaFerrari Aperta si zachovává základní charakteristiky kupé. Jedná se o futuristický a absolutně extrémní vůz, který bezproblémově udává svou formu a funkci, přičemž si stále udržuje jasné spojení s klasickými stylingovými názory Ferrari.

Jediným významným rozdílem je systém otevírání dveří: když jsou plně otevřené, jsou nyní dveře Aperty v trochu odlišném úhlu, než ve verzi coupé.

Protože auto nemá střechu, tak technici Ferrari museli soustředit veškerou svou vynalézavost na spodní část, která měla být zesílena, protože je vystavena různým namáháním způsobeným silovými liniemi, které se v kupé sbíhají v horní části. Díky řadě cílených úprav určených k posílení této oblasti, aby se vyrovnali s novými namáháními, umožňuje LaFerrari Aperta dodat stejnou torzní tuhost jako LaFerrari, čímž se Aperta umístila na špičku kategorie supercar z hlediska dynamického výkonu.

Rok: 2016

Popis modelu: Model je vyroben z pryskyřičné slitiny RESIN, při této technologii výroby výrobce dosáhl maximální věrnosti modelu ku originálu za cenu nemožnosti cokoli otevřít. Je přišroubován na základní desce, v níž je malý úložný prostor s přibaleným poznámkovým bločkem v kůži a designové propisovací pero. Vše je překryto akrylátovým krytem, na rozdíl od jiných výrobců komplet lepeným a s ozdobnými nerezovými kryty dolních rohů. Součástí balení je černá krabice s otevíráním na magnet, uložená v dalším černém papírovém obalu s uchy (tašce).

Dostupnost: Pouze na objednávku.

Cena u výrobce: 740$

Cena:

17.500 Kč


Cena bez DPH: 14.463

koupit:

ks

Parametry produktu

Dostupnost: Na objednávku
Kód: M5905
Výrobce: Amalgam Collection
Popis modelu: Velikost: 1:18
Značka vozu: Ferrari
Barva: Červená
Kategorie: Sportovní auto