Akční zboží

Mercedes-Benz SSK (1930)

Typy SSK zejména SSKL představovaly vrchol legendárního série S, který zanechaly významný dopad na značku Mercedes-Benz. Dá se říci, že některé automobily dnes patří stejně jako včera a jsou prakticky nadčasové. Chtěli bychom představit takové vozidlo, SSK ve verzi Clear Finish včetně vitíny.

Přeplňované sportovní vozy Mercedes-Benz typu S / SS / SSK / SSKL se účastnili všech druhů světově známých závodů mezi lety 1927 a 1933, jako jsou závody Grand Prix, dálkové nebo vytrvalostní závody a soutěže v závodech do vrchu. Mohou být láskyplně nazýváni "neporazitelnými příšerami".

Systém zkratek S / SS / SSK / SSKL (Super-Sport-Short-Light, který byl přidán po roce 1931) byl schválen společností Mercedes-Benz, aby určil jednotlivé vývojové fáze svých sportovních vozů, každý osazený řadovým šestiválcovým přeplňovaným motorem o objemu 7,1 litru. Dlouhý seznam slavných pilotů je úzce spojen s těmito výkonnými stroji, mezi nimiž jsou Rudolf Caracciola, Manfred Georg Rudolf von Brauchitsch, Hans Stuck, Carlos Zatuszek a Bernd Rosemeyer.

Rok: 1930

Popis modelu: model má otevírací kapotu motoru, otevírací víčka nádrží benzínu, demontovatelná kola. Model bude vyroben ve verzi lakovaný kov (tak jako u několika velice úspěšných předchozích modelů - např. Alfa Romeo 6c 1750, Bugatti 57 Corsica, Mercedes-Benz LQ 2750,..) a dodáván včetně výstavní vitríny. Další informace k modelu včetně obrazové dokumentace budou doplněny.

Dostupnost: Rok 2020. Model lze předobjednávat.

Cena u výrobce: 392€

Cena:

Bude stanovena


Cena bez DPH: Bude stanovena

koupit:

ks

Parametry produktu

Dostupnost: Na objednávku
Kód: M-209
Výrobce: CMC
Popis modelu: Velikost: 1:18
Značka vozu: Mercedes-Benz
Barva: Lakovaný kov
Limitovaná edice: 600 ks
Kategorie: Sportovní auto