Produkty

Ferrari J50 (2016)

Ferrari J50 je dvousedadlový roadster s motorem uprostřed s karoserií typu targa, která evokuje návrat k stylu několika líbivých vozů Ferrari z let 70. a 80. Navrženo týmem Ferrari Sytling Centre v Maranellu, bude vyrobeno pouze 10 vozů J50 a v duchu tradice Ferrari’s fuori serie, bude každý vůz plně přizpůsoben požadavkům zákazníka.

Vůz postavený na podvozku modelu 488 Spider, je J50 poháněno specifickou verzí 8 válcového vidlicového motoru o objemu 3,9 litru o výkonu 690 hp, který v roce 2016 získal cenu Mezinárodní motor roku.

Karoserie je úplně nová a předznamenává radikálně futuristický designový jazyk s velmi výraznou osobností, která vyhovuje chuti klientely, která usiluje o nejvyšší úroveň v inovativním stylu. Konstrukční přístup byl veden touhou vytvořit velmi nízký roadster, zapouzdřující hodnoty vlastní Ferrari, obratnost a agilitu. K dosažení tohoto cíle byla silná dynamika na okraji vozu zachycena konvergující souhrou mezi dvěma hlavními vodícími liniemi: šikmou horní hranou bočního okna, spojenou s čelním sklem a lakovanou černou čárou, která dramaticky stoupá z nízka v přední části vozu, dokud nezmizí ve vstupu vzduchu za dveřmi.

Rok: 2016

Popis modelu: Karoserie je nalakována do černé Nero Daytona s bílým lemem prahů, kola jsou nalakovány do šedé Grigio Corsa, třmeny brzd stříbrně a zpětná zrcátka jsou ponechána karbonová. Model je vyroben z pryskyřičné slitiny RESIN, při této technologii výroby výrobce dosáhl maximální věrnosti modelu ku originálu za cenu nemožnosti cokoli otevřít. Model je dodáván přišroubován na podkladové desce.

Dostupnost: Na objednávku

Cena:

6.300 Kč


Cena bez DPH: 5.207

koupit:

ks

Parametry produktu

Dostupnost: Na objednávku
Kód: LS18_016F
Výrobce: LookSmart
Popis modelu: Velikost: 1:18
Značka vozu: Ferrari
Barva: Černá
Kategorie: Sportovní auto