Produkty

Lamborghini Essenza SCV12 #12 (2020)

Automobili Lamborghini představuje Essenza SCV12, traťový hypercar v omezené edici 40 kusů, vyvinutý společností Lamborghini Squadra Corse a navržený společností Lamborghini Centro Stile. Majitelé Essenza SCV12 se stanou součástí exkluzivního klubu, který jim umožní přístup ke speciálním programům, které budou řídit jejich hypercar na všech nejprestižnějších okruzích na světě.

Essenza SCV12 byl vyvinut pro použití pouze na trati a technická řešení jsou odvozena ze závodění. Motor V12 může dodávat 830 koní. Výkon je předáván novou sekvenční šestistupňovou převodovkou X-trac, která je umístěna napříč vzadu a je kombinována s pohonem zadních kol.

Aerodynamika těží z závodního zážitku GT Lamborghini Squadra Corse, aby zajistila vyšší úroveň účinnosti a vyšší přítlak než vozidlo GT3. Multifunkční volant s displejem byl navržen inspirovaný jednostrannými volanty F1, aby nabídl nejlepší ergonomii a dokonalý pocit. Specifické, FIA homologované, sedadlo OMP s karbonovou skořepinou zahrnuje řidiče pro zajištění pohodlí, bezpečnosti a stability.

Rok: 2020

Popis modelu: Model je vyroben z pryskyřičné slitiny RESIN, při této technologii výroby výrobce dosáhl maximální věrnosti modelu ku originálu za cenu nemožnosti cokoli otevřít. Model je dodáván na základní desce čalouněné karbonem a kůží s akrylátovým krytem a jeho lak je naprosto dokonalý.

Dostupnost: Na objednávku

Cena:

10.120 Kč


Cena bez DPH: 8.364

koupit:

ks

Parametry produktu

Dostupnost: Na objednávku
Kód: LAMBO048SE
Výrobce: MR Collection
Novinka: 1
Popis modelu: Velikost: 1:18
Značka vozu: Lamborghini
Barva: Bílá
Limitovaná edice: 99 ks
Kategorie: Závodní auto