Produkty

Lamborghini Sian Roadster (2019)

Nová roadster verze Lamborghiniho hybridního vozu Sián Hybrid je nejvýkonnějším otevřeným výrobním vozem na světě s výkonem 820 koní.

Bude postaveno pouhých 19 vozů Sián Roadster a všechny již byly prodány.

Stejně jako nápadný hard-top Sian odhalený na loňském autosalonu ve Frankfurtu, roadster získává většinu své energie - kolem 785 koní - ze zvětšené verze atmosférického motoru z modelu Aventador. 6,5-litrového V12 a je vybaven 48V elektromotorem s výkonem 35 koní integrovaným do převodovky pro nízkoemisní manévry s nulovými emisemi.

Elektromotor se také používá ke zploštění křivky zrychlení Siánu, čímž se docílí vyplnění točivého momentu, který zmírňuje účinky zpomalení během řazení. Další výhodou toho je, že jak říká Lamborghini, „pilot bude pociťovat tlak akcelerace a eliminuje nepříjemné trhavé pohyby“.

Rok: 2019

Popis modelu: Model je vyroben z pryskyřičné slitiny RESIN, při této technologii výroby výrobce dosáhl maximální věrnosti modelu ku originálu za cenu nemožnosti cokoli otevřít. Model je dodáván na základní desce čalouněné karbonem a kůží s akrylátovým krytem a jeho lak je naprosto dokonalý.

Dostupnost: Na objednávku

Cena:

10.120 Kč


Cena bez DPH: 8.364

koupit:

ks

Parametry produktu

Dostupnost: Na objednávku
Kód: LAMBO047
Výrobce: MR Collection
Popis modelu: Velikost: 1:18
Značka vozu: Lamborghini
Kategorie: Sportovní auto