Produkty

Akční zboží

Lamborghini Huracán EVO RWD Spyder (2019)

Huracán EVO RWD přináší vývoj nejúspěšnějšího Lamborghini s V10 do říše čistých, nefiltrovaných řidičských emocí, kde kombinace dovedností a strojírenské dokonalosti přináší vzrušující zážitek. Jako řidič máte větší kontrolu nad vozidlem, abyste vytvořili jedinečný a intimní vztah: přechod zpět na pohon zadních kol znamená návrat k počátkům mechanické čistoty, skutečné podstatě Lamborghini.

Technologický pokrok, který tlačí Huracán EVO RWD k budoucnosti, je vyvážen stále větší touhou znovu se připojit k fyzické, instinktivní radosti z jízdy. Huracán EVO RWD ztělesňuje nejmodernější návrat k těmto původům a je věnován všem těm, kteří vědí, že se neobejdou bez technologie, ale přijmou vzrušení z jízdy a radost, kterou může nabídnout. Řidič, znalec, drží otěže vozu - ovládá jej, ne naopak. Strategická hra pro pány svého vozu, nikoli pro ty, kteří jsou jen za volantem.

Nyní doplňuje nabídku i otevřená verze Spyder pro milovníky "větru ve vlasech".

Rok: 2019

Popis modelu: Karoserie modelu je nalakována do barvy Grigio Telesto, pod koly Vanir se ukryvají oranžové třmeny brzd. Interiér je dvoubarevný, kombinace černé a oranžové.
Model je vyroben z pryskyřičné slitiny RESIN, při této technologii výroby výrobce dosáhl maximální věrnosti modelu ku originálu za cenu nemožnosti cokoli otevřít. Model je dodáván na základní desce čalouněné karbonem a kůží s akrylátovým krytem a jeho lak je naprosto dokonalý.

Dostupnost: Na objednávku

Cena:

10.120 Kč


Cena bez DPH: 8.364

koupit:

ks

Parametry produktu

Dostupnost: Na objednávku
Kód: LAMBO046C
Výrobce: MR Collection
Popis modelu: Velikost: 1:18
Značka vozu: Lamborghini
Barva: Šedá
Kategorie: Sportovní auto