Produkty

Ferrari FXX-K Evo (2017)

Vůz byl představen na oslavě Finali Mondiali v roce 2017, FXX-K Evo je zrozeno pro čistokrevné závodění. Ferrari ho nazývá "testovací vůz pro uzavřené okruhy" vysvětlujíc jak experimentální je jejich okruhová zbraň s extrémní aerodynamikou.

Tyto modifikace zasahují od absurdního dvojitého zadního křídla, po novou přední masku s novými pevnými karbonovými křidélky a velmi děsivým zadním difuzérem. Tyto hyperbolické kousky aerodynamiky tu nejsou jen tak pro parádu. Všechny jsou funkční a při vysoké rychlosti vytváří maximum přítlačné síly pro vůz.

Vůz s cenovkou přesahující 4 miliony euro však nemůžete řídit na běžných silnicích a nebo závodních tratích, ale jen na exkluzivních akcích Ferrarri konaných pro jejich nejlepší zákazníky.

Rok: 2017

Popis modelu: Model je vyroben z pryskyřičné slitiny RESIN, při této technologii výroby výrobce dosáhl maximální věrnosti modelu ku originálu za cenu nemožnosti cokoli otevřít. Model je dodáván na základní desce čalouněné alcantarou s akrylátovým krytem a jeho lak je naprosto dokonalý. Barevné provedení modelu - Blu Tour de France with Silver Livery.

Dostupnost: Na objednávku

Cena:

9.980 Kč


Cena bez DPH: 8.248

koupit:

ks

Parametry produktu

Dostupnost: Na objednávku
Kód: FE024B
Výrobce: MR Collection
Ukončení objednávek: 2018-04-30
Popis modelu: Velikost: 1:18
Značka vozu: Ferrari
Barva: Modrá
Limitovaná edice: 49 ks
Startovní číslo: 27
Kategorie: Závodní auto