Produkty

Bugatti Chiron Sport (2018)

Automobil Bugatti Chiron Sport byl oficiálně představen na autosalonu v Ženevě v roce 2018. Vůz se od původního Chironu liší v drobných konstrukčních detailech, vylepšený podvozek, jinými tlumiči, stěrači a disky kol z carbonu lehčí vahou o 18 Kg. To umožnilo celkově vůz ještě zrychlit. Je též ale nutné zrychlit přísun peněz do Vaši peněženky, abyste jej stihli za přibližně 76 mil Kč zakoupit, než bude ve výrobním programu nahrazen jiným modelem. Jako vzorek Vašeho budoucího vozu určitě dobře poslouží tento model ve Vaši vitríně.

Osmilitrový motor se čtyřmi turby dává extrémních výkon 1500 hp, maximální rychlost je elektronicky omezená na 420 km/h. Bez limitu Chiron vyvine rychlost 460 km/h.

Rok: 2018

Popis modelu: Model je vyroben z pryskyřičné slitiny RESIN, při této technologii výroby výrobce dosáhl maximální věrnosti modelu ku originálu za cenu nemožnosti cokoli otevřít. Model je dodáván na základní desce čalouněné alcantarou s akrylátovým krytem a jeho lak je naprosto dokonalý. Barevné provedení této verze je Grey Carbon with Gris Rafale Frames.

Dostupnost: Na objednávku

Cena:

10.500 Kč


Cena bez DPH: 8.678

koupit:

ks

Parametry produktu

Dostupnost: Na objednávku
Kód: BUG07D
Výrobce: MR Collection
Popis modelu: Velikost: 1:18
Značka vozu: Bugatti
Barva: Šedá(carbon)/šedá
Kategorie: Sportovní auto