Produkty

Bugatti Centodieci (2019)

Bugatti Centodieci pokračuje v úspěšném 110 letém kurzu výjimečného designu a výkonu a zároveň oživuje vzpomínku na nedávnou historii značky. Díky Centodieci - italštině za 110 - vytvořilo Bugatti reinterpretaci epochální EB110, která, když byla představena v roce 1991, byla považována za nejrychlejší a nejneobyčejnější superauto své doby. Model EB110, který postavil Romano Artioli v Itálii, byl důležitým mezikrokem pro znovuzaložení Bugatti v roce 1998 a pro návrat k francouzským kořenům v Molsheimu.

Inspirován historickým modelem posouvá Centodieci svým fantastickým výkonem a průkopnickým designem všechny hranice představivosti. Díky moderní interpretaci klasického tvaru klínu a ikonickému motoru W16 přenáší Centodieci model EB110 elegantně do nového tisíciletí. Deset vozidel v limitované edici se vyznačuje dokonalou elegancí a sochařskou krásou, díky čemuž se Centodieci staly skutečným a hmatatelným uměleckým dílem.

Rok: 2019

Popis modelu: Karoserie modelu je nalakována do světle modré Historic Bugatti Light Blue. Model je vyroben z pryskyřičné slitiny RESIN, při této technologii výroby výrobce dosáhl maximální věrnosti modelu ku originálu za cenu nemožnosti cokoli otevřít. Model je dodáván na základní desce čalouněné alcantarou s akrylátovým krytem a jeho lak je naprosto dokonalý.

Dostupnost: Na objednávku

Cena:

10.440 Kč


Cena bez DPH: 8.628

koupit:

ks

Parametry produktu

Dostupnost: Na objednávku
Kód: BUG011E
Výrobce: MR Collection
Popis modelu: Velikost: 1:18
Značka vozu: Bugatti
Barva: Světle modrá
Limitovaná edice: 49 ks
Kategorie: Sportovní auto