Produkty

Akční zboží

fahrt18002_a
AKCE

18002 Austro-Daimler Sascha - poškozená vitrína

Závodní speciál zkonstruovaný Ferdinandem…

4.550 Kč

Alfa Romeo Giulia GTAM (2019) Verde Montreal

Dostupnost: Na objednávku
Kód: BBRC1852C1-21
Výrobce: BBR
Popis modelu: Velikost 1:18
Značka vozu: Alfa Romeo
Barva: Zelená
Limitovaná edice: 150 ks
Kategorie: Sportovní auto
7.100 Kč s DPH
5.868 Kč bez DPH
5868 Kč ks

Pojmenování po oslavě GTA Giulia Sprint v 60. letech minulého století je použití tohoto váženého odznaku Alfa Romeo zaměřeno přímo na nadšence a bylo oprášeno, aby pomohlo oslavit 110. výročí značky.

Motor typu twin-turbo V6 odvozený od Ferrari byl rovněž zvýšen z 510 hp ve standardním Quadrifoglio na 540 hp, což zkrátilo dobu 0-62 mph o dvě desetiny na pouhých 3,6 sekundy, zatímco obrovský přední "splitter" a impozantní zadní křídlo (vyvinuté u partnerů F1 Sauber ) slibujte mimořádný přítlak, abyste jej mohli zatlačit na trať skrz rohy.

Pokud vás myšlenka dvoumístného sedanu s ochranou klecí působí trochu hloupě, ale přesto si budete přát mimořádný výkon, bude odizolovaná verze GTAm nabízena spolu s více orientovanou variantou GTA, která si udržuje zadní sedadlo, má méně extrémní aerodynamické části a blíží se duchu a použitelnosti ke standardní Quadrifoglio. Ale s kombinovanou výrobou obou modelů omezenou na pouhých 500 vozů bychom očekávali, že většina kupujících - s velkou pravděpodobností mnoho z nich sběratelů - se rozhodne pro extrémnější verzi.

Rok: 2019

Popis modelu: Model je vyroben z pryskyřičné slitiny RESIN, při této technologii výrobce dosáhl maximální věrnosti modelu ku originálu za cenu nemožnosti cokoli otevřít. Model je dodáván přišroubován na podkladové desce.

Dostupnost: Na objednávku