Produkty

Alfa Romeo Giulia GTA (2019)

Znovuzrození legendy

GTA je legendární zkratka narozená v roce 1965 pro Giulia Gran Turismo Alleggerita, doslova odlehčené gran turismo, speciální laděná verze Giulia GT postavená z Autodelty. K oslavě 110. výročí Alfa Romeo jsme použili stejný recept, přidali jsme sílu a snížili váhu, abychom dodali ten nejlepší zážitek z jízdy Alfa Romeo. Pouze 500 vozů bude vyrobeno.

Vedena k výkonům

Giulia GTA a Giulia GTAm, odvozené od našeho nejmodernějšího vozu, jsou vybaveny vylepšenou verzí motoru Alfa Romeo 2.9 V6 Bi-Turbo s 540 HP. Díky použití ultralehkých materiálů, jako jsou uhlíková vlákna, hliník a kompozity, dosahuje Giulia GTAm také vynikajícího poměru hmotnosti a výkonu díky snížení hmotnosti o 100 kg.

Úspěch modelu GTA Giulia v soutěžích byl okamžitý, což mu umožnilo vstoupit do kolektivní představivosti jako nesporná ikona sportovnosti „Biscione“. Vyhrál tři po sobě jdoucí „Challenge Europeo Marche“, desítky národních šampionátů a stovky jednotlivých závodů v každé části světa. A způsob, jakým vylepšil image celého sortimentu, byl také působivý: Giulia Sprint GTA vyjádřila k dokonalosti dokonalost tvrzení „Vítězství denně ve vašem každodenním autě“.

Rok: 2019

Popis modelu: Model je vyroben z pryskyřičné slitiny RESIN, při této technologii výrobce dosáhl maximální věrnosti modelu ku originálu za cenu nemožnosti cokoli otevřít. Model je dodáván přišroubován na podkladové desce.

Dostupnost: Na objednávku

Cena:

7.100 Kč


Cena bez DPH: 5.868

koupit:

ks

Parametry produktu

Dostupnost: Na objednávku
Kód: BBRC1851C
Výrobce: BBR
Popis modelu: Velikost: 1:18
Značka vozu: Alfa Romeo
Barva: Zelená metalíza
Limitovaná edice: 52 ks
Kategorie: Sportovní auto