Akční zboží

Ferrari 500 Superfast Speciale (1964)

Když jsou speciální Ferrari jen pro Prince.

Tento unkátní vůz byl pro unikátního zákazníka, prince Bernharda Holandského, milovníka a sběratele Ferrari, který jej obdržel 6. srpna 1964.

Řada Superfast velkých cestovních vozů debutovala na Ženevském autosalonu v roce 1964.
Tento ultra-elegantní design byla Ferrariho myšlenka na každodenní auto  pro majitele, který už měl závodní vůz Ferrari. Superfast představoval Ferrariho ideál luxusního automobilu; ten, který musel kombinovat výkon s elegantním designem, aby tak vytvořil souhrnný zážitek z doteku, zraku, zvuku a emocí.
Zatímco byl řidič v pohodlí, byl schopen dosáhnout rychlosti kolem 165 mil/h (266 km/h). Jednalo se o skutečné velké cestovní Ferrari. Celkově bylo postaveno jen 36 Superfastů v letech 1964 až 1966. Pininfarina nebude stavět více než dvě karoserie za měsíc. Taková byla exkluzivita automobilu; Poslední Ferrariho velký luxusní cestovní automobil.

Rok: 1964

Popis modelu: Model je vyroben z pryskyřičné slitiny RESIN, při této technologii výrobce dosáhl maximální věrnosti modelu ku originálu za cenu nemožnosti cokoli otevřít. Model je dodáván přišroubován na podkladové desce včetně výstavní vitrínky. Interiér je nalakován speciální barvou, která vytváří efekt skutečné kůže a každé sedadlo má zadní rám pochromovaný.

Dostupnost: Na objednávku

Cena u výrobce: 457,50€

Cena:

Bude stanovena


Cena bez DPH: Bude stanovena

koupit:

ks

Parametry produktu

Dostupnost: Na objednávku
Kód: BBR1840
Výrobce: BBR
Popis modelu: Velikost: 1:18
Značka vozu: Ferrari
Barva: Zelená metalíza
Limitovaná edice: 159 ks
Kategorie: Sportovní auto