Akční zboží

Porsche 917 Salzburg

Nová verze Porsche 917 pro sezónu 1970 začala s 1. vítězstvím v Daytoně a do Le Mans dorazila s několika dalšími úspěchy. Dvě závodní Porsche -Gulf-Wyer a Porsche Salzburg - odstartovaly závod. Toto je model vozu Porsche Salzburg s číslem 23, který je vybaven standardním 4,5 litrovým motorem, který v tomto závodě zvítězil, posádku tvořili Němec Hans Herrmann a Brit Richard Atwood. Povětrnostní podmínky byly pověstné -biblický déšť, který vedl jen k sedmi hodnoceným finalistům.

Každý model modelu Amalgam 1:18 je dodáván v luxusní černé krabici s ochranným vnějším pouzdrem pro přepravu. Každý model je osazen na leštěné černé akrylátové základně chráněné čirým krytem z akrylátu. Základna obsahuje brožuru obsahující certifikát pravosti spolu s informacemi a materiálem o vozidle. Modelový název a originální značka jsou zobrazeny na leštěné nerezové desce namontované na předním konci základny.

Rok: 1967

Popis modelu: Model je vyroben z pryskyřičné slitiny RESIN, při této technologii výroby výrobce dosáhl maximální věrnosti modelu ku originálu za cenu nemožnosti cokoli otevřít. Je přišroubován na základní desce, v níž je malý úložný prostor s přibaleným poznámkovým bločkem v kůži a designové propisovací pero. Vše je překryto akrylátovým krytem, na rozdíl od jiných výrobců komplet lepeným a s ozdobnými nerezovými kryty dolních rohů. Součástí balení je černá krabice s otevíráním na magnet, uložená v dalším černém papírovém obalu s uchy (tašce).

Dostupnost: Pouze na objednávku.

Cena u výrobce: 685$

Cena:

16.600 Kč


Cena bez DPH: 13.719

koupit:

ks

Parametry produktu

Dostupnost: Na objednávku
Kód: AM_P917_S
Výrobce: Amalgam
Popis modelu: Velikost: 1:18
Značka vozu: Porsche
Barva: Červená/bílá
Limitovaná edice: 500 ks
Startovní číslo: 23
Kategorie: Závodní auto