Produkty

Akční zboží

mrbug01h5_a
AKCE

BUG01H5 Bugatti Veyron 16.4

Bugatti Veyron, 2 slova, ve kterých jsou ukryté 2…

6.850 Kč

mrbug04d_a
AKCE

BUG01D4 Bugatti Veyron 16.4

Bugatti Veyron, 2 slova, ve kterých jsou ukryté 2…

6.850 Kč

fe011a_a_Ferrari-California-T_031
AKCE

FE011A Ferrari California T

Jméno California není u Ferrari žádným…

8.450 Kč

mrlambo05a_a_sesto_elemento
AKCE

LAMBO005A Lamborghini Sesto Elemento

Šestý prvek, tak zní v překladu jméno…

7.390 Kč

TOP09B_a
AKCE

TOP09B Alfa Romeo RZ

Tato Alfa je jednou z nejvzácnějších,…

3.500 Kč

Jaguar E-type Roadster (1961)

Dostupnost: Na objednávku
Kód: AM_JAGE
Výrobce: Amalgam
Popis modelu: Velikost: 1:18
Značka vozu: Jaguar
Barva: Stříbrná
Kategorie: Sportovní auto
17.790 Kč s DPH
14.702 Kč bez DPH
14702 Kč ks

Často jako nejkrásnější vyráběný silniční vůz všech dob, vznešená řada Jaguar E typu 1 vyvolala nadšení v automobilových fanoušcích po celém světě, když byla uvedena na trh v Ženevském salonu v roce 1961. Na základě závodní Jaguaru D-Type, který vyhrál Le Mans v letech 1955-57, byl E-typ poháněn 3,8 litrovým verzí osvědčeného motoru Jaguar XK, který vyvíjí 265 koní a dosahuje maximální rychlosti téměř 150 mil za hodinu.

Konstrukce monokokového podvozku s použitím samotného motoru jako konstrukční části vozu v předním pomocném rámu byla také dlužna závodnímu typu D a vyústila v značnému ušetření váhy. S kotoučovými brzdami namontovanými a doplněním sofistikovaného nezávislého předního a zadního zavěšení byl E-typ nadčasový.

Údajně popsaný Enzem Ferrari jako "nejkrásnější auto, jaké kdy bylo vyrobeno", E-typ se stal symbolickým symbolem šedesátých let a byl zvláště úspěšný na americkém trhu.

Tento model vozu Jaguar E-type v měřítku 1:18 byl ručně vyroben a dokončen v našich dílnách se spoluprácí a asistencí Jaguaru ohledně originálních povrchů, materiálů, archivních snímků a výkresů. Použití velmi přesného digitálního skenování původního automobilu nám umožnilo dokonale obnovit každý detail v měřítku. Dále prošla podrobnou kontrolou jak inženýrských, tak projektových týmů, aby byla zajištěna úplná přesnost.

Každý model modelu Amalgam 1:18 je dodáván v luxusní černé krabici s ochranným vnějším pouzdrem pro přepravu. Každý model je osazen na leštěné černé akrylátové základně chráněné čirým krytem z akrylátu. Základna obsahuje brožuru obsahující certifikát pravosti spolu s informacemi a materiálem o vozidle. Modelový název a originální značka jsou zobrazeny na leštěné nerezové desce namontované na předním konci základny.

Rok: 1967

Popis modelu: Model je vyroben z pryskyřičné slitiny RESIN, při této technologii výroby výrobce dosáhl maximální věrnosti modelu ku originálu za cenu nemožnosti cokoli otevřít. Je přišroubován na základní desce, v níž je malý úložný prostor s přibaleným poznámkovým bločkem v kůži a designové propisovací pero. Vše je překryto akrylátovým krytem, na rozdíl od jiných výrobců komplet lepeným a s ozdobnými nerezovými kryty dolních rohů. Součástí balení je černá krabice s otevíráním na magnet, uložená v dalším černém papírovém obalu s uchy (tašce).

Dostupnost: Pouze na objednávku.

Cena u výrobce: 740$